Goobay Outdoor Network Cable | CAT 5e U/UTP | AWG 26/7 | Cable length: 100 m | Black
- Preces kods: 436504
- EAN: 4040849571961
- MPN: 57196
15.89€
Bez nodokļa: 13.13€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 220.00 mm |
| Gross height (mm) | 105.00 mm |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 195.20 g |
| Plastic (No PET) | 48.80 g |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 340 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Gross weight | 1.01 kg |
| Net weight | 1.00 kg |
| Producer product family | Outdoor Network Cable |
| Citas funkcijas | Cable length: 100 m |
| Producer product name | CAT 5e U/UTP |
| Kabeļa tips | AWG 26/7 |
| Produkta krāsa | Black |