Toshiba S300 AI Surveillance Hard Drive 8TB BULK/OEM | Toshiba
- Preces kods: 607510
- EAN: 4260557513439
- MPN: HDEB028ZSA51F
281.72€
Bez nodokļa: 232.83€
| Ražotājs | Toshiba |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Gross depth (mm) | 147.00 mm |
| Gross height (mm) | 26.00 mm |
| Gross width (mm) | 101.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 96.00 g |
| Plastic (No PET) | 24.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1299 pcs |
| Gross weight | 0.77 kg |
| Net weight | 0.65 kg |