Silicon Power | Marvel M01 | 8 GB | USB 3.0 | Blue
- Preces kods: 086905
- EAN: 4712702623208
- MPN: SP008GBUF3M01V1B
8.16€
Bez nodokļa: 6.74€
| Ražotājs | Silicon Power |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Blue |
| Kapacitāte | 8 GB |
| Interfeisa tips | USB 3.0 |
| Producer product name | Marvel M01 |
| Formas faktors | Cap |
| Materiāls | Plastic |
| Atbalstītās Linux operētājsistēmas | Yes |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 7 Home Premi |
| Atbalstītās Mac operētājsistēmas | Mac OS X 10.3 Panthe |
| USB versija | USB 3.0 |
| Svars | 10 g |
| Platums | 1.8 cm |
| Augstums | 8.1 cm |
| Dziļums | 6.06 cm |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Tips | USB Flash |
| Kapacītāte | 8GB ml |
| Citas funkcijas | Color Blue |
| Net weight | 0.005 kg |
| Dimensijas (WxDxH) | 60.6 * 18.0 * 8.1mm mm |
| USB pieslēgvieta | USB 3.0 |
| Gross weight | 0.015 kg |
| Packing quantity | 1 pcs |
| TI weight (kg) | 0 kg |
| Volume (m3) | 0.000074375 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Gross depth (mm) | 85 mm |
| Gross width (mm) | 7 mm |
| Gross height (mm) | 125 mm |
| Paper/Pasteboard | 9 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 1 g |
| Palette Qty | 11617 pcs |