Reolink 4K Dual-Lens PoE PTZ Camera with Auto Tracking
- Preces kods: 607551
- EAN: 6978285032716
- MPN: PCTMXPT4K02
205.94€
Bez nodokļa: 170.20€
| Ražotājs | Reolink |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 250.00 mm |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 220.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 136 pcs |
| Gross weight | 1.51 kg |
| Net weight | 1.21 kg |