Samsung Galaxy A57 A576 5G Dual Sim 8GB RAM 128GB - Lilac | Samsung
- Preces kods: 607729
- EAN: 8806099028084
- MPN: SM-A57 Lilac-128
401.96€
Bez nodokļa: 332.20€
| Ražotājs | Samsung |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 45.00 mm |
| Gross height (mm) | 170.00 mm |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2657 pcs |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Net weight | 0.20 kg |