Outwell Campion Prime Green Sleeping Bag, Green
- Preces kods: 607773
- EAN: 5709388158680
- MPN: 230476
40.32€
Bez nodokļa: 33.32€
| Ražotājs | Outwell |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | DK |
| Gross depth (mm) | 210.00 mm |
| Gross height (mm) | 380.00 mm |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 98.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 1.50 kg |
| Net weight | 1.40 kg |