Digitus | Patch cable | UTP | Grey
- Код товара: 003193
- EAN: 4016032198734
- MPN: DK-1512-020
0.70€
Без налога: 0.58€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Grey |
| Producer product name | UTP |
| Producer product family | Patch cable |
| Длина кабеля | 2 м |
| Пол | Male/Male |
| Другие особенности | UTP |
| Тип | CAT 5e |
| Net weight | 0.041 кг |
| Gross weight | 0.046 кг |
| Packing quantity | 150 шт. |
| Volume (m3) | 0.0002015 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.005 кг |
| Gross depth (mm) | 130 мм |
| Gross width (mm) | 10 мм |
| Gross height (mm) | 155 мм |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Plastic (No PET) | 5 гр. |
| Gross depth master carton | 375 мм |
| Gross width master carton | 375 мм |
| Gross height master carton | 215 мм |
| Net weight master carton | 6.9 кг |
| Tare weight master carton | 0.302 кг |
| Palette Qty | 8550 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |