Camelion | LR6-BP4 | AA/LR6 | Plus Alkaline | 4 pc(s)
- Код товара: 052380
- EAN: 4260033150028
- MPN: 11000406
1.17€
Без налога: 0.97€
| Производитель | Camelion |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Количество батареек в кмплекте | 4 шт. |
| Технология батареи | Plus Alkaline |
| Тип | AA/LR6 |
| Producer product name | LR6-BP4 |
| Напряжение батареи | 1.5 В |
| Тип упаковки | Blister |
| Net weight | 0.091 кг |
| Gross weight | 0.097 кг |
| Packing quantity | 1 шт. |
| TI weight (kg) | 0.0909 кг |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00014364 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.006 кг |
| Gross depth (mm) | 15 мм |
| Gross width (mm) | 84 мм |
| Gross height (mm) | 114 мм |
| Plastic (No PET) | 2 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 3 гр. |
| PET | 1 гр. |
| Palette Qty | 6015 шт. |