Camelion | Torch | CT4004 | 9 LED
- Код товара: 052593
- EAN: 4260030255733
- MPN: 30200011
4.10€
Без налога: 3.39€
| Производитель | Camelion |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Освещение | 9 LED |
| Producer product family | Torch |
| Producer product name | CT4004 |
| Вес | 150 гр. |
| Dimensions | 30x100mm |
| Батарейки в комплекте | 3pcs LR03/AAA |
| Net weight | 0.128 кг |
| Gross weight | 0.134 кг |
| Packing quantity | 15.00 шт. |
| TI weight (kg) | 0.128 кг |
| Gross depth master carton | 508 мм |
| Gross width master carton | 226 мм |
| Gross height master carton | 120 мм |
| Net weight master carton | 2.01 кг |
| Tare weight master carton | 0.138 кг |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00023985 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.006 кг |
| Gross depth (mm) | 10 мм |
| Gross width (mm) | 117 мм |
| Gross height (mm) | 205 мм |
| Plastic (No PET) | 2 гр. |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 4 гр. |
| Palette Qty | 1875 шт. |