Gembird | Power cord (C13), VDE approved, 5 m | PC-186-VDE-5M
- Код товара: 072807
- EAN: 8716309026741
- MPN: PC-186-VDE-5M
5.03€
Без налога: 4.16€
| Производитель | Gembird |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Net weight | 0.437 кг |
| Producer product name | PC-186-VDE-5M |
| Producer product family | Power cord (C13), VDE approved, 5 m |
| Gross weight | 0.452 кг |
| TI weight (kg) | 0.1 кг |
| Plastic (No PET) | 10 гр. |
| Gross depth (mm) | 140 мм |
| Gross width (mm) | 265 мм |
| Gross height (mm) | 40 мм |
| Volume (m3) | 0.001484 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.015 кг |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Paper/Pasteboard | 5 гр. |
| Palette Qty | 1164 шт. |
| Длина кабеля | 5 м |