Dell | Optical Mouse | MS116 | Wired | Black
- Код товара: 076978
- EAN: 884116173939
- MPN: 570-AAIS
8.98€
Без налога: 7.42€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | MS116 |
| Producer product family | Optical Mouse |
| Тип устройства | Wired |
| Длина кабеля | 1.8 м |
| Количество | 1 |
| Интерфейс устройства | USB |
| Источник питания | Cable |
| Формат | Ambidextrous |
| Тип кнопок | Pressed buttons |
| Рекомендованное применение | Universal |
| Направления прокрутки | Vertical |
| Вес мыши | 90 гр. |
| Тип прокрутки | Wheel |
| Ширина | 6.3 см |
| Прокрутка | Yes |
| Высота | 3.6 см |
| Количество колесиков прокрутки | 1 |
| Датчик перемещения | Optical |
| Предназначение | Office |
| Plug & Play | Yes |
| Глубина | 11.2 см |
| Разрешительная способность движения | 1000 точек на дюйм |
| Совместимость | Inspiron 14z (1470)\ |
| Количество кнопок | 3 |
| Цвет | Black |
| Светодиодные индикаторы | No |
| Тип коннектора | USB 2.0 |
| Другие особенности | Add comfort and control to your computing experience with MS111 USB Optical Mouse from Dell™. The high-performance optical engine captures small movement inputs with ease. Ease-of-use and better reliability are assured because there are no moving parts to wear out or collect dirt and dust. Featuring two buttons, this mouse is ideal for Internet enthusiasts and gamers alike with fast and accurate responses. This product has been tested and validated on Dell systems. It is supported by Dell Technical Support when used with a Dell system., High-performance, reliable optical engine with faster, more accurate response Designed to maximize your comfort and productivity Features three easy to use buttons including scroll wheel |
| Net weight | 0.052 кг |
| Gross weight | 0.113 кг |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 50 шт. |
| Volume (m3) | 0.0004984 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.061 кг |
| Gross depth (mm) | 140.00 мм |
| Gross width (mm) | 89 мм |
| Gross height (mm) | 40 мм |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 10 гр. |
| Paper/Pasteboard | 49 гр. |
| Embeeded battery | No |
| PET | 2 гр. |
| Gross depth master carton | 475 мм |
| Gross width master carton | 228 мм |
| Gross height master carton | 305 мм |
| Net weight master carton | 5.65 кг |
| Tare weight master carton | 0.33 кг |
| Palette Qty | 2600 шт. |