Dell | Keyboard | KB522 | Multimedia | Wired | EN | Black | USB 2.0 | Numeric keypad
- Код товара: 089270
- EAN: 5397063800834
- MPN: 580-17667
27.38€
Без налога: 22.63€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Цвет товара | Black |
| Мышь входит в комплектацию | No |
| Цифровая клавиатура | Yes |
| Раскладка клавиатуры | EN |
| Технология подключения | Wired |
| Тип коннектора | USB 2.0 |
| Тип | Multimedia |
| Producer product name | KB522 |
| Количество | 1 |
| Интерфейс устройства | USB |
| Светодиодные индикаторы | Yes |
| Стиль клавиатуры | Straight |
| Рекомендованное применение | Universal |
| Полноразмерная клавиатура | Yes |
| Подсветка | No |
| Предназначение | Universal |
| Plug & Play | Yes |
| Число клавиш клавиатуры | 14 |
| Эргономический дизайн | Yes |
| Тип источника питания | USB |
| Подушка для запястья | Yes |
| Устройства, встроенные в клавиатуру | USB hub |
| Расцветка покрытия | Monotone |
| Количество портов USB 2.0 | 2 |
| Горячие клавиши | Yes |
| Формат клавиатуры | Standard |
| Беспроводное подключение | No |
| Другие особенности | The Dell™ KB522 Wired Business Multimedia Keyboard has a newly refreshed ID and a sturdy/robust design with mid-profile keycap for great typing experience, quiet acoustics and durability for daily business usage. In addition, the Dell KB522 has a set of multimedia and shortcut keys. This product has been tested and validated on Dell systems. It is supported by Dell Technical Support when used with a Dell system., Device TypeKeyboard - wiredInterfaceUSBKeys Qty104Hot Keys Qty14Hot Keys FunctionSleep, internet browsing, My Computer, calculator, zoom, e-mail, volume, mute, play/pauseFeaturesRemovable palm rest, 2-port USB hub, spill-resistantDimensions (WxDxH)17.6 in x 5.9 in x 1 inWeight1.3 lbs |
| Net weight | 0.697 кг |
| Producer product family | Keyboard |
| Gross weight | 0.897 кг |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 10 шт. |
| Volume (m3) | 0.004055912 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Gross depth (mm) | 469 мм |
| Gross width (mm) | 184 мм |
| Gross height (mm) | 47 мм |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 172 гр. |
| Embeeded battery | No |
| Tare other | 1 гр. |
| PET | 2 гр. |
| Plastic (No PET) | 25 гр. |
| Gross depth master carton | 375 мм |
| Gross width master carton | 260 мм |
| Gross height master carton | 503 мм |
| Net weight master carton | 8.97 кг |
| Tare weight master carton | 0.834 кг |
| Palette Qty | 350 шт. |