Fujifilm | Instax Wide Glossy (10pl) Film | 108 x 86 mm | Quantity 10
- Код товара: 117681
- EAN: 4547410173765
- MPN: 4547410546699
9.41€
Без налога: 7.78€
| Производитель | Fujifilm |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Instax Wide Glossy (10pl) Film |
| Количество | 10 |
| Размер пленки | 108 x 86 мм |
| Net weight | 0.076 кг |
| Чувствительность по ISO | 800 |
| Размер изображения | 99 x 62 см |
| Gross weight | 0.091 кг |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.0003 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.015 кг |
| Gross depth (mm) | 100 мм |
| Gross width (mm) | 24 мм |
| Gross height (mm) | 125 мм |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Paper/Pasteboard | 10.00 гр. |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Palette Qty | 5760 шт. |