Fujifilm | Instax Wide Glossy (10pl) Film | 108 x 86 mm | Quantity 10
- Preces kods: 117681
- EAN: 4547410173765
- MPN: 4547410546699
9.41€
Bez nodokļa: 7.78€
| Ražotājs | Fujifilm |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Instax Wide Glossy (10pl) Film |
| Daudzums | 10 |
| Plēves izmērs | 108 x 86 mm |
| Net weight | 0.076 kg |
| ISO jutīgums | 800 |
| Attēla izmērs | 99 x 62 cm |
| Gross weight | 0.091 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.0003 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.015 kg |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross width (mm) | 24 mm |
| Gross height (mm) | 125 mm |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Palette Qty | 5760 pcs |