Gembird | MHS-U-001 USB headphones | Wired | N/A
- Код товара: 119132
- EAN: 8716309077248
- MPN: MHS-U-001
10.53€
Без налога: 8.70€
| Производитель | Gembird |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | MHS-U-001 USB headphones |
| Тип соединения | Wired |
| Стиль ношения | N/A |
| подавление шума | No |
| Wireless | No |
| Цвет | Glossy black |
| Чувствительность микрофона | 58 дБ |
| Подключение устройства | Windows 2000/XP/Vista/7/8 |
| USB порт | A free USB port |
| Встроенный микрофон | Yes |
| USB-порт для зарядки | No |
| Тип коннектора | USB Type-A |
| Другие особенности | USB headphones with rotating microphone boom, Digital audio chipset for crystal clear sound, Practical in-line control for volume, mute and microphone, Large comfortable ear cushions, Comfortable, adjustable headband. |
| Беспроводное подключение | No |
| Net weight | 0.226 кг |
| Gross weight | 0.286 кг |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Volume (m3) | 0.0027075 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.06 кг |
| Gross depth (mm) | 75 мм |
| Gross width (mm) | 190 мм |
| Gross height (mm) | 190 мм |
| TI weight (kg) | 0 кг |
| Plastic (No PET) | 60.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 638 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |