Brother | TZe-S121 Strong Adhesive Laminated Tape | Black on Clear | TZe | 8 m | 9 cm
- Код товара: 119155
- EAN: 4977766693295
- MPN: TZES121
13.06€
Без налога: 10.79€
| Производитель | Brother |
| Гарантия | 0 мес. |
| Страна происхождения | JP |
| Длина ленты | 8 м |
| Ширина ленты | 9 см |
| Тип ленты | TZe |
| Цвет товара | Black on Clear |
| Producer product name | TZe-S121 Strong Adhesive Laminated Tape |
| Количество в упаковке | 1 |
| Тип | Strong 9mm black on clear flexible tape |
| Другие особенности | 8 metres |
| Net weight | 0.04 кг |
| Gross weight | 0.04 кг |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.00 кг |
| Gross depth (mm) | 110.00 мм |
| Gross width (mm) | 70.00 мм |
| Gross height (mm) | 17.00 мм |
| Plastic (No PET) | 4.00 гр. |
| Paper/Pasteboard | 26.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 13201 шт. |