Epson T6644 Ink bottle 70ml | Ink Cartridge | Yellow
- Код товара: 127625
- EAN: 8715946496566
- MPN: C13T66444A
7.85€
Без налога: 6.49€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 0 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвета печати | Yellow |
| Тип | Ink Cartridge |
| Producer product name | T6644 Ink bottle 70ml |
| Количество | 1 |
| Совместимые продукты | Epson L100/L110/L200 |
| Емкость | 70 мл |
| Цвет товара | Yellow |
| Емкость | 70 ml ГБ |
| Net weight | 0.083 кг |
| Gross weight | 0.118 кг |
| Paper/Pasteboard | 22.00 гр. |
| PET | 12.00 гр. |
| Packing quantity | 30 шт. |
| Volume (m3) | 0.00047096 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.035 кг |
| Gross depth (mm) | 58 мм |
| Gross width (mm) | 58 мм |
| Gross height (mm) | 140 мм |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 435 мм |
| Gross width master carton | 315 мм |
| Gross height master carton | 145 мм |
| Net weight master carton | 3.54 кг |
| Tare weight master carton | 0.199 кг |
| Palette Qty | 2580 шт. |