Camelion | LR6-BP4DG | AA/LR6 | Digi Alkaline | 4 pc(s)
- Код товара: 129036
- EAN: 4260033154521
- MPN: 11210406
1.36€
Без налога: 1.12€
| Производитель | Camelion |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Количество батареек в кмплекте | 4 шт. |
| Технология батареи | Digi Alkaline |
| Тип | AA/LR6 |
| Producer product name | LR6-BP4DG |
| Напряжение батареи | 1.5 В |
| Тип упаковки | Blister |
| Net weight | 0.091 кг |
| Gross weight | 0.1 кг |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| TI weight (kg) | 0.091 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.009 кг |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Gross depth (mm) | 15 мм |
| Gross width (mm) | 85.00 мм |
| Gross height (mm) | 115 мм |
| Plastic (No PET) | 2 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 7 гр. |
| Palette Qty | 5893 шт. |