Energizer | CR2032 | Lithium | 1 pc(s)
- Код товара: 129680
- EAN: 7638900083040
- MPN: 618
0.74€
Без налога: 0.61€
| Производитель | Energizer |
| Гарантия | 0 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Количество батареек в кмплекте | 1 шт. |
| Технология батареи | Lithium |
| Тип | CR2032 |
| Напряжение батареи | 3 В |
| Тип упаковки | Blister |
| Net weight | 0.005 кг |
| Gross weight | 0.007 кг |
| Paper/Pasteboard | 1 гр. |
| PET | 1 гр. |
| Packing quantity | 1 шт. |
| TI weight (kg) | 0.0047 кг |
| Volume (m3) | 0.0000192 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.002 кг |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Gross depth (mm) | 2 мм |
| Gross width (mm) | 80 мм |
| Gross height (mm) | 120 мм |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 90000 шт. |