Logilink | UA0184A, USB 3.0 to Gigabit Ethernet Adapter
- Код товара: 140047
- EAN: 4052792013450
- MPN: UA0184A
15.45€
Без налога: 12.77€
| Производитель | Logilink |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Net weight | 0.023 кг |
| Producer product name | UA0184A, USB 3.0 to Gigabit Ethernet Adapter |
| Gross weight | 0.04 кг |
| Paper/Pasteboard | 15 гр. |
| Plastic (No PET) | 2 гр. |
| Gross depth (mm) | 60 мм |
| Gross width (mm) | 25 мм |
| Gross height (mm) | 103 мм |
| Volume (m3) | 0.0001545 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.017 кг |
| Palette Qty | 11184 шт. |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |