Cablexpert | Power cord (C7), VDE approved | Black Power plug type C
- Код товара: 140139
- EAN: 8716309026970
- MPN: PC-184-VDE
1.49€
Без налога: 1.23€
| Производитель | Cablexpert |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Разъем 1 | Power plug type C |
| Producer product name | Power cord (C7), VDE approved |
| Пол | Male/Female |
| Внутренний | No |
| Длина кабеля | 2 м |
| Net weight | 0.08 кг |
| Тип | CEE 7/16 to C7 |
| Gross weight | 0.09 кг |
| TI weight (kg) | 0.03 кг |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Gross depth (mm) | 8 мм |
| Gross height (mm) | 10 мм |
| Gross width (mm) | 150 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.000012 м³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Palette Qty | 11111 шт. |