Anker Soundcore | Wireless Earbuds | Liberty 4 Pro | ANC
- Код товара: 474882
- EAN: 194644294250
- MPN: A3954G11
133.32€
Без налога: 110.18€
| Производитель | Anker Soundcore |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| ANC | Yes |
| Gross depth (mm) | 108.00 мм |
| Gross height (mm) | 56.00 мм |
| Gross weight | 0.22 кг |
| Gross width (mm) | 108.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 60.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.16 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2646 шт. |
| Net weight | 0.06 кг |
| Тип коннектора | Bluetooth |
| Producer product name | Liberty 4 Pro |
| Producer product family | Wireless Earbuds |
| Цвет | Black |
| Встроенный микрофон | Yes |