EnerGenie | Rechargeable battery 12 V 5 AH for UPS | BAT-12V5AH
- Код товара: 146449
- EAN: 8716309071833
- MPN: BAT-12V5AH
10.50€
Без налога: 8.68€
| Производитель | EnerGenie |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Net weight | 0.91 кг |
| Producer product name | BAT-12V5AH |
| Producer product family | Rechargeable battery 12 V 5 AH for UPS |
| Gross weight | 1.59 кг |
| TI weight (kg) | 0.16 кг |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:PE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 544 гр. |
| Plastic (No PET) | 136 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.68 кг |
| Embeeded battery | Yes |
| Packing quantity | 10 шт. |
| Gross depth master carton | 370 мм |
| Gross width master carton | 205 мм |
| Gross height master carton | 135 мм |
| Net weight master carton | 15.9 кг |
| Tare weight master carton | 0.102 кг |
| Gross depth (mm) | 70 мм |
| Gross height (mm) | 105 мм |
| Palette Qty | 620 шт. |