Camelion | LR03-BP10 | AAA/LR03 | Plus Alkaline | 10 pc(s)
- Код товара: 148838
- EAN: 4260033150103
- MPN: 11001003
2.81€
Без налога: 2.32€
| Производитель | Camelion |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Количество батареек в кмплекте | 10 шт. |
| Технология батареи | Plus Alkaline |
| Тип | AAA/LR03 |
| Producer product name | LR03-BP10 |
| Тип упаковки | Blister |
| Напряжение батареи | 1.5 В |
| Net weight | 0.106 кг |
| Gross weight | 0.115 кг |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.00014025 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.009 кг |
| TI weight (kg) | 0.106 кг |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Gross depth (mm) | 10 мм |
| Gross width (mm) | 85.00 мм |
| Gross height (mm) | 165 мм |
| Plastic (No PET) | 2 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 7 гр. |
| Palette Qty | 8696 шт. |