Gembird | Stereo headset, "Los Angeles" + microphone, passive noise canceling | Black
- Код товара: 151636
- EAN: 8716309084512
- MPN: MHS-LAX-B
6.68€
Без налога: 5.52€
| Производитель | Gembird |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | Stereo headset, "Los Angeles" + microphone, passive noise canceling |
| Длина кабеля | 1.8 m м |
| Максимальная длинна кабеля | 1.8 m м |
| Диапазон частот | 20 - 20000 Hz |
| Вес | 0.2 kg гр. |
| Чувствительность | 105 +/-3 dB дБмВ |
| Тип | MHS-LAX-B Stereo headset "Los Angeles" |
| Выходные соединения | 3.5 mm 4-pin combo-jack, stereo + microphone |
| Тип ввода | Up to 100 mW max |
| Полное сопротивление | 32 Ohm +/-15% Ом |
| Встроенный микрофон | condenser omni-directional; sensitivity:-58 ± 3 dB(0 dB=1V/uBar at 1KHz), -38dB (0 dB=1V/Pa at 1KHz), 30 - 16000 Hz |
| Чувствительность | 105 +/-3 dB дБ |
| Цвет | Black |
| Подключение к ПК | 3.5 mm 4-pin combo-jack, stereo + microphone |
| Тип коннектора | 3.5 mm |
| Другие особенности | Passive noise canceling, Microphone for handsfree calls, These modern urban style headphones are exactly what you need if you really love music. Its modern Urban design is perfect for your active lifestyle. The large comfortable ear pads guarantee an optimal music experience, with a minimal amount of ambient noise. The practical microphone in the cord makes this headphone the perfect accessory for any smartphone. |
| Net weight | 0.186 кг |
| Gross weight | 0.266 кг |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.0027864 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.08 кг |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 172 мм |
| Gross width (mm) | 81 мм |
| Gross height (mm) | 200 мм |
| TI weight (kg) | 0.18 кг |
| Plastic (No PET) | 80.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 310 шт. |