Sony | ACC-TRW Travel charger kit (NP-FW50 + BC-TRW)
- Код товара: 156101
- EAN: 4905524966510
- MPN: ACCTRW.CEE
77.88€
Без налога: 64.36€
| Производитель | Sony |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | ACC-TRW Travel charger kit (NP-FW50 + BC-TRW) |
| Gross depth (mm) | 215.00 мм |
| Gross height (mm) | 78.00 мм |
| Gross width (mm) | 85.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.11 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Plastic (No PET) | 110 гр. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 606 шт. |
| Содержимое коробки | BC-TRW (Battery Charger); NP-FW50 (Rechargeable Battery Pack, W series) |
| Совместимые продукты | DSC-RX10M2, DSC-RX10, ILCE-3000K, ILCE-3500J, ILCE-5000L/B, ILCE-5000Y/B, ILCE-5100Y/B, ILCE-5100L/B, ILCE-5100/B, ILCE-6000Y/B, ILCE-6000/B, ILCE-6000L/B, ILCE-7, ILCE-7K, ILCE-7M2K, ILCE-7M2, ILCE-7R, ILCE-7RM2, ILCE-7S, NEX-3NL/B, NEX-3NY/B, NEX-5TL/B, NEX-5TY/B, NEX-5T/B, NEX-6Y/B, NEX-6/B, NEX-6L/B |
| Частота входного сигнала | 50-60 Гц |
| Емкость батареи | 1080 А·ч |
| Входное напряжение | 100-240 В |