Epson T8502 | Ink Cartridge | Cyan
- Код товара: 159854
- EAN: 010343914872
- MPN: C13T850200
55.99€
Без налога: 46.27€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 0 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвета печати | Cyan |
| Тип | Ink Cartridge |
| Producer product name | T8502 |
| Количество | 1 |
| Емкость | 80 мл |
| Совместимые продукты | SureColor SC-P800 |
| Net weight | 0.145 кг |
| Gross weight | 0.16 кг |
| Paper/Pasteboard | 14.00 гр. |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.015 кг |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross width (mm) | 35 мм |
| Gross height (mm) | 80 мм |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 6171 шт. |