Goobay | Network cable | 93953
- Код товара: 171755
- EAN: 4040849939532
- MPN: 93953
33.82€
Без налога: 27.95€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | 93953 |
| Producer product family | Network cable |
| Net weight | 2.35 кг |
| Тип | Cat 6, S/FTP |
| Другие особенности | CCA copper mixture for SOHO applications, AWG 26/7 (stranded), PVC; non-terminated flexible data-/patchcable for Home/indoor using; Double shielded twisted-pair LAN cable; Pairs screening: PIMF (pairs in metal foil) + outer shield: braiding |
| Gross weight | 2.85 кг |
| WEEE tax | Yes |
| Plastic (No PET) | 500 гр. |
| Gross depth (mm) | 214 мм |
| Gross width (mm) | 214 мм |
| Gross height (mm) | 183 мм |
| Volume (m3) | 0.008380668 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.5 кг |
| Packing quantity | 4 шт. |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth master carton | 470 мм |
| Gross width master carton | 455 мм |
| Gross height master carton | 213 мм |
| Net weight master carton | 11.4 кг |
| Tare weight master carton | 0.774 кг |
| Palette Qty | 152 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Длина кабеля | 100 м |
| Цвет кабеля | Grey |