ColorWay Toner Cartridge | Black
- Код товара: 173011
- EAN: 6942941820719
- MPN: CW-CFX10M
7.11€
Без налога: 5.88€
| Производитель | ColorWay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | Toner Cartridge |
| Цвета печати | Black |
| Цвет товара | Black |
| Совместимость | Canon: FAX: L100, L120, L140, L160; LBP: 2900, 3000; MF: 4018, 4110, 4120, 4122, 4140, 4150, 4150, 4270, 4270, 4320, 4330, 4350, 4370, 4380, 4660, 4680, 4690, 4690; PC: D450; HP: LaserJet: 1010, 1012, 1015, 1018, 1020, 1022, 3015, 3020, 3030, 3050, 3052, 3055, M1005, M1319 |
| Совместимые продукты | Canon 703/FX9/FX10; HP Q2612A |
| Производительность по страницам | 2000 страниц |
| Net weight | 0.551 кг |
| Gross weight | 0.731 кг |
| Packing quantity | 20 шт. |
| Volume (m3) | 0.00336 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.18 кг |
| Gross depth (mm) | 300 мм |
| Gross width (mm) | 100 мм |
| Gross height (mm) | 112 мм |
| Paper/Pasteboard | 180.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 522 мм |
| Gross width master carton | 310 мм |
| Gross height master carton | 472 мм |
| Net weight master carton | 14.62 кг |
| Tare weight master carton | 1.298 кг |
| Palette Qty | 440 шт. |