Thermal Grizzly | Thermal Grizzly Thermal spatula for thermal grase. 3pc
- Код товара: 183241
- EAN: 4260711990076
- MPN: TG-AS-3-50
1.84€
Без налога: 1.52€
| Производитель | Thermal Grizzly |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Thermal Grizzly Thermal spatula for thermal grase. 3pc |
| Net weight | 0.002 кг |
| Gross weight | 0.005 кг |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.0000085 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.003 кг |
| Gross depth (mm) | 10 мм |
| Gross width (mm) | 10 мм |
| Gross height (mm) | 85 мм |
| Plastic (No PET) | 4.00 гр. |
| Paper/Pasteboard | 13.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 200000 шт. |