Dell | KB216 RTL Box | Multimedia | Wired | US | Black | Numeric keypad
- Код товара: 202668
- EAN: 5397063745616
- MPN: 580-ADHY
11.01€
Без налога: 9.10€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Раскладка клавиатуры | US |
| Технология подключения | Wired |
| Цвет товара | Black |
| Цифровая клавиатура | Yes |
| Тип | Multimedia |
| Producer product name | KB216 RTL Box |
| Gross weight | 0.583 кг |
| Net weight | 0.483 кг |
| Полноразмерная клавиатура | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 10 шт. |
| Volume (m3) | 0.0023808 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Gross depth (mm) | 465 мм |
| Gross width (mm) | 160.00 мм |
| Gross height (mm) | 32 мм |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth master carton | 470 мм |
| Gross width master carton | 350 мм |
| Gross height master carton | 175 мм |
| Net weight master carton | 5.83 кг |
| Tare weight master carton | 0.489 кг |
| Palette Qty | 500 шт. |