Epson 101 EcoTank YE | Ink Bottle | Yellow
- Код товара: 210177
- EAN: 8715946643410
- MPN: C13T03V44A
7.85€
Без налога: 6.49€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 0 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвета печати | Yellow |
| Тип | Ink Bottle |
| Producer product name | 101 EcoTank YE |
| Gross weight | 0.132 кг |
| Net weight | 0.084 кг |
| Количество | 1 |
| Емкость | 70 мл |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Volume (m3) | 0.000528148 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.048 кг |
| Gross depth (mm) | 157 мм |
| Gross width (mm) | 58 мм |
| Gross height (mm) | 58 мм |
| PET | 13.00 гр. |
| Paper/Pasteboard | 35.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 480 мм |
| Gross width master carton | 305 мм |
| Gross height master carton | 150 мм |
| Net weight master carton | 3.96 кг |
| Tare weight master carton | 0.22 кг |
| Palette Qty | 1636 шт. |