ADATA | UV320 | 32 GB | USB 3.1 | White/Green
- Код товара: 213194
- EAN: 4713218462817
- MPN: AUV320-32G-RWHGN
6.84€
Без налога: 5.65€
| Производитель | ADATA |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Цвет товара | White/Green |
| Емкость | 32 ГБ |
| Тип интерфейса | USB 3.1 |
| Producer product name | UV320 |
| Gross weight | 0.015 кг |
| Net weight | 0.014 кг |
| Материал | Plastic |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1 гр. |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Tare weight (kg) | 0.001 кг |
| Gross depth (mm) | 10 мм |
| Gross width (mm) | 100 мм |
| Volume (m3) | 0.000115 м³ |
| Palette Qty | 15026 шт. |
| Gross height (mm) | 115 мм |