Goobay | CAT 6 patch cable, U/UTP | Grey RJ45 male (8P8C) | RJ45 male (8P8C)
- Код товара: 217271
- EAN: 4040849684197
- MPN: 68419
1.57€
Без налога: 1.30€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Grey |
| Producer product name | CAT 6 patch cable, U/UTP |
| Gross weight | 0.133 кг |
| Net weight | 0.13 кг |
| Другие особенности | • unshielded LAN/network cable to connect network components with 2 x RJ45 connectors • with 3µ gold plated PINs • with length indication on the slimline strain relief • with latch protection • pair-sequence acc. to EIA/TIA 568B • suitable for Gigabit (10/100/1000 Mbit) network |
| Тип | Cat 6, U/UTP |
| Длина кабеля | 5 м |
| Разъем 2 | RJ45 male (8P8C) |
| Разъем 1 | RJ45 male (8P8C) |
| Тип упаковки | Bulk |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.003 кг |
| Gross depth (mm) | 140.00 мм |
| Gross width (mm) | 140.00 мм |
| Gross height (mm) | 30.00 мм |
| PET | 3.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 2939 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |