Epson Maintenance Box T6716 | C13T671600
- Код товара: 217926
- EAN: 8715946634951
- MPN: C13T671600
32.95€
Без налога: 27.23€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | C13T671600 |
| Producer product family | Maintenance Box T6716 |
| Gross weight | 0.194 кг |
| Net weight | 0.114 кг |
| WEEE tax | No |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.000728 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.08 кг |
| Gross depth (mm) | 130 мм |
| Gross width (mm) | 70 мм |
| Gross height (mm) | 80 мм |
| PET | 1 гр. |
| Paper/Pasteboard | 68 гр. |
| Embeeded battery | No |
| Plastic (No PET) | 11 гр. |
| Palette Qty | 1187 шт. |
| Технология печати | Inkjet |