Goobay | 50126 | CAT 5e patchcable, F/UTP | Grey RJ45 male (8P8C) | RJ45 male (8P8C)
- Код товара: 218793
- EAN: 4040849501265
- MPN: 50126
0.52€
Без налога: 0.43€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Grey |
| Producer product name | 50126, CAT 5e patchcable, F/UTP |
| Gross weight | 0.023 кг |
| Net weight | 0.022 кг |
| Другие особенности | • shielded LAN/network cable to connect network components with 2 x RJ45 connectors • outer shield: foil screening • with 3µ gold plated PINs • with length indication on the slimline strain relief • with latch protection • pair-sequence acc. to EIA/TIA 568B |
| Тип | Cat 5E, F/UTP |
| Длина кабеля | 0.5 м |
| Разъем 2 | RJ45 male (8P8C) |
| Разъем 1 | RJ45 male (8P8C) |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.00012 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.001 кг |
| Gross depth (mm) | 10 мм |
| Gross width (mm) | 100 мм |
| Gross height (mm) | 120 мм |
| PET | 1.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 14400 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |