Goobay | 2.5" hard disk installation frame to 3.5"
- Код товара: 218794
- EAN: 4040849939907
- MPN: 93990
1.29€
Без налога: 1.07€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | 2.5" hard disk installation frame to 3.5" |
| Другие особенности | Supports any 2.5" HDD/SSD hard disk high-quality materials and uncomplicated installation perfect fit for optimal use Technical specifications General Consumption Unit 1 pc. in polybag Color black Width 100 mm Height 10 mm depth 100 mm Weight 60 g |
| Gross weight | 0.065 кг |
| Dimension (HxWxD) | 10 x 100 x 100 мм |
| Net weight | 0.061 кг |
| Цвет | Black |
| Packing quantity | 160 шт. |
| Volume (m3) | 0.00009604 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.004 кг |
| Gross depth (mm) | 10 мм |
| Gross width (mm) | 98 мм |
| Gross height (mm) | 98 мм |
| PET | 2.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 380 мм |
| Gross width master carton | 282 мм |
| Gross height master carton | 207 мм |
| Net weight master carton | 10.4 кг |
| Tare weight master carton | 0.222 кг |
| Paper/Pasteboard | 2 гр. |
| Palette Qty | 12320 шт. |