Lenovo | 4X90Q93303 USB-C to DisplayPort | USB-C to Dp USB-C male | DisplayPort
- Код товара: 220683
- EAN: 192330287418
- MPN: 4X90Q93303
31.39€
Без налога: 25.94€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | USB-C to Dp |
| Producer product name | 4X90Q93303 USB-C to DisplayPort |
| Разъем 1 | USB-C male |
| Разъем 2 | DisplayPort |
| Gross weight | 0.047 кг |
| Net weight | 0.036 кг |
| Цвет товара | Black |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.0000861 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.011 кг |
| Gross depth (mm) | 15 мм |
| Gross width (mm) | 28 мм |
| Gross height (mm) | 205 мм |
| Plastic (No PET) | 4.00 гр. |
| Paper/Pasteboard | 7.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 20070 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |