Epson T04D100 Eco Tank | Inkjet Maintenance
- Код товара: 221134
- EAN: 8715946643472
- MPN: C13T04D100
8.69€
Без налога: 7.18€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 0 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | T04D100 Eco Tank |
| Тип | Inkjet Maintenance |
| Gross weight | 0.181 кг |
| Net weight | 0.15 кг |
| Совместимые продукты | EcoTank models ET-3700, ET-3750 and ET-4750. |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.031 кг |
| Gross depth (mm) | 130.00 мм |
| Gross width (mm) | 70.00 мм |
| Gross height (mm) | 120.00 мм |
| Plastic (No PET) | 4 гр. |
| Paper/Pasteboard | 25 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 791 шт. |