Lenovo | USB-C DC Travel Power Adapter | USB Type-C | 65 W | Travel adapter
- Код товара: 221733
- EAN: 192076259489
- MPN: 40AK0065WW
54.75€
Без налога: 45.25€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Выходная мощность | 65 Вт |
| Тип | Travel adapter |
| Выходной интерфейс | USB Type-C |
| Producer product name | USB-C DC Travel Power Adapter |
| Gross weight | 0.194 кг |
| Net weight | 0.117 кг |
| Цвет товара | Black |
| Входное напряжение | 12/24 В |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.077 кг |
| Gross depth (mm) | 160.00 мм |
| Gross width (mm) | 90.00 мм |
| Gross height (mm) | 40.00 мм |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 77.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 1500 шт. |