Koss | Headphones | CS100 | Wired | On-Ear | Microphone | Black/Gold
- Код товара: 224998
- EAN: 021299142851
- MPN: 194811
22.77€
Без налога: 18.82€
| Производитель | Koss |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black/Gold |
| Producer product name | CS100 |
| Producer product family | Headphones |
| Microphone | Yes |
| Тип соединения | Wired |
| Стиль ношения | On-Ear |
| Wireless | No |
| подавление шума | No |
| Gross weight | 0.19 кг |
| Net weight | 0.162 кг |
| Другие особенности | •Full range of sound brings games to life •Dynamic element delivers high sensitivity and reduced distortion for premium sound at all volume levels •Improved signal transmission and conduction for cleaner, clearer sound •Ear cushions create balanced, open, hear-through sound, maximizing comfort and evenly distributing sound •Independent 3.5mm plugs for easy headphone and microphone connection •8 foot cord maximizes movement •Electret noise cancelling microphone |
| Беспроводное подключение | No |
| Тип коннектора | 3.5 mm |
| Чувствительность наушников | 91 дБ |
| Чувствительность микрофона | 56 дБ |
| Полное сопротивление | 32 Ом |
| Диапазон частот | 30-16.000 Гц |
| USB-порт для зарядки | No |
| Gross depth (mm) | 165 мм |
| Gross height (mm) | 185 мм |
| Gross width (mm) | 60 мм |
| Packing quantity | 6 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.028 кг |
| Volume (m3) | 0.0018315 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 18 гр. |
| Plastic (No PET) | 10 гр. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 365 мм |
| Gross width master carton | 175 мм |
| Gross height master carton | 205 мм |
| Net weight master carton | 1.14 кг |
| Tare weight master carton | 0.223 кг |
| Palette Qty | 792 шт. |