Epson UltraChrome XD Photo T693100 | Ink cartrige | Black
- Код товара: 228299
- EAN: 010343886131
- MPN: C13T693100
159.55€
Без налога: 131.86€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | UltraChrome XD Photo T693100 |
| Цвета печати | Black |
| Тип | Ink cartrige |
| Gross weight | 0.561 кг |
| Net weight | 0.514 кг |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.047 кг |
| Volume (m3) | 0.001211525 м³ |
| Gross depth (mm) | 115 мм |
| Gross width (mm) | 43 мм |
| Gross height (mm) | 245 мм |
| Paper/Pasteboard | 47.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1426 шт. |
| Количество | Singlepack |
| Емкость | 350 мл |