Epson Maintenance Box T619300
- Код товара: 228315
- EAN: 010343886230
- MPN: C13T619300
59.53€
Без налога: 49.20€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | TW |
| Producer product name | Maintenance Box T619300 |
| Gross weight | 0.527 кг |
| Net weight | 0.427 кг |
| Packing quantity | 10 шт. |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Gross depth (mm) | 280.00 мм |
| Gross width (mm) | 70 мм |
| Gross height (mm) | 140 мм |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.1 кг |
| Gross depth master carton | 370 мм |
| Gross width master carton | 290 мм |
| Gross height master carton | 300 мм |
| Net weight master carton | 5.27 кг |
| Tare weight master carton | 0.547 кг |
| Palette Qty | 530 шт. |
| Количество | 1 |