Gembird | Double USB dual vibration gamepad
- Код товара: 231104
- EAN: 8716309087612
- MPN: JPD-UDV2-01
7.77€
Без налога: 6.42€
| Производитель | Gembird |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Наименование продукта | Double USB dual vibration gamepad |
| Gross weight | 0.426 кг |
| Net weight | 0.306 кг |
| Другие особенности | FOR TRUE GAMERS. Force feedback for realistic gaming experience. Ergonomic design for hours of comfortable gaming. |
| Функции | 2 gamepads on 1 USB port: perfect for multi-player games. 10 buttons, 4-way D-pad and 2 joysticks. Digital and analog mode. Works with all PC games that support gamepad input . |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 120.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.12 кг |
| TI weight (kg) | 0.31 кг |
| Volume (m3) | 0.0026568 м³ |
| Gross depth (mm) | 164 мм |
| Gross height (mm) | 270 мм |
| Gross width (mm) | 60 мм |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 325 шт. |