Goobay | CAT 5e patchcable, F/UTP, red
- Код товара: 231278
- EAN: 4040849955396
- MPN: 95539
0.97€
Без налога: 0.80€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | CAT 5e patchcable, F/UTP, red |
| Gross weight | 0.044 кг |
| Net weight | 0.04 кг |
| Другие особенности | shielded LAN/network cable to connect network components with 2 x RJ45 connectors outer shield: foil screening with 3µ gold plated PINs with length indication on the slimline strain relief with latch protection pair-sequence acc. to EIA/TIA 568B |
| Тип | Cat 5E, F/UTP |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| PET | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.004 кг |
| Volume (m3) | 0.0002 м³ |
| Gross depth (mm) | 100 мм |
| Gross width (mm) | 100 мм |
| Gross height (mm) | 20 мм |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 2 гр. |
| Palette Qty | 8640 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Длина кабеля | 1.5 м |
| Цвет кабеля | Red |