Goobay | CAT 5e network cable, U/UTP
- Код товара: 232709
- EAN: 4040849687105
- MPN: 68710
16.06€
Без налога: 13.27€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | CAT 5e network cable, U/UTP |
| Gross depth (mm) | 223 мм |
| Gross height (mm) | 100 мм |
| Gross width (mm) | 223 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| PET | 194.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.244 кг |
| Volume (m3) | 0.0049729 м³ |
| Paper/Pasteboard | 50.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 174 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 2.215 кг |
| Net weight | 1.971 кг |
| Другие особенности | non-terminated data-/installation cable for processing and installation with LSA connection technology for Home/indoor usage unshielded twisted-pair LAN cable Meets requirements for SOHO applications (Small Office, Home Office) up to a max. transmission length of 70 m! Fire class (CPR) according to DIN EN 13501-6 Eca Cable Cable type round cable Specification CAT 5e Shielding class U/UTP AWG 24/1 (solid) Cable sheath diameter (approx.) 5 mm Inner conductor material CCA (copper-clad aluminium) Cable length 100 m Material cable sheath PVC Meter scaling yes Signal transmission max. bandwidth 100 MHz Impedance 100 Ω General Consumption Unit 1 pc. cable reel Color grey Markings SOHO, SOHO_70 |
| Тип | Cat 5E, U/UTP |
| Длина кабеля | 100 м |
| Цвет кабеля | Grey |