Goobay | CAT 5e patch cable, U/UTP | 68647 | Black
- Код товара: 233869
- EAN: 4040849686474
- MPN: 68647
0.67€
Без налога: 0.55€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | 68647 |
| Producer product family | CAT 5e patch cable, U/UTP |
| Gross depth (mm) | 120 мм |
| Gross height (mm) | 120 мм |
| Gross width (mm) | 12 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| PET | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.002 кг |
| Volume (m3) | 0.0001728 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 10000 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.036 кг |
| Net weight | 0.034 кг |
| Тип | Cat 5E, U/UTP |
| Другие особенности | • unshielded LAN/network cable to connect network components with 2 x RJ45 connectors • with length indication on the slimline strain relief • with latch protection • pair-sequence acc. to EIA/TIA 568B • suitable for Gigabit (10/100/1000 Mbit) network |
| Длина кабеля | 2 м |
| Разъем(ы) | Connector 1 - RJ45 male (8P8C), Connector 2 - RJ45 male (8P8C) |