Epson WF-M52/57xx Series, XXL | Ink Cartridge | Black
- Код товара: 234994
- EAN: 8715946654454
- MPN: C13T966140
457.89€
Без налога: 378.42€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Цвета печати | Black |
| Тип | Ink Cartridge |
| Producer product name | WF-M52/57xx Series, XXL |
| Gross depth (mm) | 375 мм |
| Gross height (mm) | 47 мм |
| Gross width (mm) | 275 мм |
| Packing quantity | 8 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.196 кг |
| Volume (m3) | 0.004846875 м³ |
| Paper/Pasteboard | 196.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 565 мм |
| Gross width master carton | 390 мм |
| Gross height master carton | 234 мм |
| Net weight master carton | 10.816 кг |
| Tare weight master carton | 0.877 кг |
| Palette Qty | 264 шт. |
| Gross weight | 1.352 кг |
| Net weight | 1.156 кг |
| Производительность по страницам | 40000 страниц |