Epson 103 ECOTANK | Ink Bottle | Cyan
- Код товара: 236477
- EAN: 8715946655857
- MPN: C13T00S24A
8.49€
Без налога: 7.02€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Цвета печати | Cyan |
| Тип | Ink Bottle |
| Producer product name | 103 ECOTANK |
| Gross depth (mm) | 60 мм |
| Gross height (mm) | 180 мм |
| Gross width (mm) | 60 мм |
| Packing quantity | 30 шт. |
| PET | 13.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.048 кг |
| Volume (m3) | 0.000648 м³ |
| Paper/Pasteboard | 35.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 480 мм |
| Gross width master carton | 310 мм |
| Gross height master carton | 145 мм |
| Net weight master carton | 3.9 кг |
| Tare weight master carton | 0.216 кг |
| Palette Qty | 2400 шт. |
| Gross weight | 0.13 кг |
| Net weight | 0.082 кг |
| Емкость | 65 мл |