Epson Ecotank | 105 | Ink Bottle | Black
- Код товара: 236854
- EAN: 8715946643090
- MPN: C13T00Q140
17.39€
Без налога: 14.37€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Цвета печати | Black |
| Тип | Ink Bottle |
| Producer product name | 105 |
| Producer product family | Ecotank |
| Gross depth (mm) | 58 мм |
| Gross height (mm) | 154 мм |
| Gross width (mm) | 58 мм |
| Packing quantity | 30 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.036 кг |
| Volume (m3) | 0.000518056 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 36 гр. |
| Gross depth master carton | 485 мм |
| Gross width master carton | 308 мм |
| Gross height master carton | 150 мм |
| Net weight master carton | 6.39 кг |
| Tare weight master carton | 0.224 кг |
| Palette Qty | 2310 шт. |
| Gross weight | 0.214 кг |
| Net weight | 0.178 кг |
| Емкость | 140 мл |